Ataköy Şafak Hastanesi

Sağlığınız için buradayız
Smaller Font Default Font Larger Font
Turkish English German Russian

Misyon

Sağlıklı bir toplum anlayışı ile hasta memnuniyeti odaklı,yüksek kalitede nitelikli sağlık hizmetini tıbbi etik değerler çerçevesinde, ekonomik olarak sunmak. 

Vizyon

Çağdaş altyapısı, deneyimli ekibi ile uluslar arası sağlık standartlarını benimseyen, tedavi edici uygulamaların yanı sıra koruyucu sağlık hizmetlerine de önem veren, saygın referans bir sağlık kuruluşu olmak.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Hekim Arama

Hastanemizi Nasıl Seçtiniz?

Op. Dr. Mustafa Göğün SAYGIN

Doğum Yeri:

Doğum Tarihi:

Eğitim Durumu:

Lise; İzmir Atatürk Lisesi ( 1986 -1989 )

ÖSYM sınavı ile;  Marmara  Üniversitesi  İngilizce Tıp F akültesini ( 1989 - 1997)
Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi mevzuniyetinden sonra;  TUS  sınavı kazanarak,  İstanbul Haydarpaşa Numune  Hastanesinde Genel Cerrahi  asistanlığında 8 ay çalıştı ve daha  sonra  tekrar TUS  sınavını kazanarak ( Nisan 1998) Trakya  Üniversitesi Tıp  Fakültesi Kalp ve Damar Cerrahisinde  Asistanlık  hakkı kazandı.  

Kurucu Asistan olarak  1998 - 2001  yılları  arasında  görev yaptı. 

 
2001  yılında Amerika Birleşik Devletleri USMLE ( United States Medical Licensing Examination) ihtisas  sınavlarını kazanarak Amerika Birleşik Devletleri Tıp Doktoru  Lisansını alarak (  ECFMG  Diploması)  

2001 yılında   Klinik  Cerrah ( Clinical Fellow )  olarak  Houston da Teksas  Kalp  Enstitüsünde  1 yıl üst ihtisas  yaptı.
 

Türkiye’ye  dönüşünde, 2002-2003  yıllarında  Uludağ  Üniversitesi  Tıp  Fakültesi  Kalp ve Damar Cerrahisi  ABD'nda ve  ardından  4 yıl Van, Malatya ve  Bursa’da  çeşitli  devlet hastanelerinde  çalıştı. ( 2003 - 2007)

 
İş Deneyimi:

Bursa’da Çekirge  Kalp ve Aritmi Hastanesinde Tam zamanlı  Kadrolu  Kalp ve Damar  Cerrahı olarak  6 yıl ( 2007-2013)  görev  yaptı  ve  bu  sürede yaklaşık  5000   Cerrahi  işlemi  gerçekleştirdi.

 
Kariyeri  boyunca   2013  Temmuz  ayına  kadar,  çalıştığı çeşitli kliniklerde  10.000  üzerinde hastasında   Kalp, Damar ve  Varis  operasyonu  gerçekleştiren  Operatör Doktor Mustafa Göğün  Saygın,  10 yıldır  Aktif tam zamanlı Kalp ve Damar  Cerrahisi  Uzmanı olarak  çalışmaktadır.


 

Araştırma ve Yayınları

 

Tıbbi İlgi Alanları-Aktiviteler


Kalp  Cerahisi,  Yoğun  Bakım  ,  Damar  ve  Damariçi ( Ameliyatsız)  işlemler  ve  Lazer  Varis  Tedavileridir.

 

Çalışma Saatleri

 

İletişim Bilgileri

Tel:

Mail:

Fax:

Sitede Ara!

Bizden Haberler

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Prev Next

Dr. Cengizhan DURSUN

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Cengizhan DURSUN hastanemizde hasta kabulüne başlamıştır.

Ameliyatsız Damar Tıkanıklığı Tedavisi

Ameliyatsız Damar Tıkanıklığı Tedavisi

Yepyeni Bir Buluş: BiyotutkalÖzellikle son dönemde “yetmezlikli varis” damarlarında biyolojik tutkal uygulamasının, artık lazerden de konforlu olması, bu hastalığın tedavisini da...

Ameliyatsız Varis Tedavisi

Ameliyatsız Varis Tedavisi

Ameliyatsız Varis Tedavisi  Toplumumuzda bilinenden çok daha sık rastlanan varisin farklı türleri var. Özellikle bacaklarda iç varis,  yüzeysel varis,  bağlantı damarları varisi...

Pınar Bayramgürler Ödül

Pınar Bayramgürler Ödül

Bahçelievler Kadın Meclisi Yılın Başarılı Kadınlarını seçti… Bahçelievler Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından “Topluma Örnek Olmuş Kadın” ödülleri önceki akşam sahiplerini bul...

Şeker hastalığı ( Tip 2 Diabet ) Ameliyatı

Şeker hastalığı ( Tip 2 Diabet ) Ameliyatı

  Şeker hastalığını yani Tip II Diyabeti ameliyatla düzeltme fikri ilk olarak Dünyanın en prestijli bilimsel arastırmalarının yayınlandığı Annals of Surgery dergisinde 1995 yılınd...

Bel ve Boyun Ameliyatları

Bel ve Boyun Ameliyatları

Şu unutulmamalıdır ki; biz boyun rahatsızlıklarının yaklaşık % 95′ini cerrahi dışı yöntemlerle tedavi edebiliyoruz. Demek oluyorki; %5 gibi az bir kesimi ameliyat ediyoruz. Bu %5′l...